Powiązane strony

Powiązane strony

Holoscience

Jedna z pierwszych stron zadedykowana Elektrycznemu Wszechświatowi i kosmologii plazmy. Rozwijana i zarządzana przez Wallace’a Thornhilla strona ta zawiera wszystkie jego holonaukowe artykuły z ostatnich 12 lat.

Elektryczny Kosmos

Strona Dona Scotta, aktualnie prezentująca jego książkę, Elektryczne Niebo.

Plazmowy Wszechświat

Natura plazmy kosmicznej z punktu widzenia Anthony Peratta. Długoczasowy proponent kosmologii plazmy, Anthony Peratt dyrektorem współpracującym z Los Alamos National Laboratories i jednym z wiodących ekspertów od wysoko energetycznych wyładowań plazmowych.

Mitologia Plazmy

Mythopedia.info: „Naszym celem jest studiowanie historycznych informacji o strukturze, działaniu i pochodzeniu natury, ze szczególnym naciskiem na przeszłe zdarzenia. Ponieważ naukowcy uznają obecnie plazmę za dominujący stan materii we wszechświecie, temat ten świetnie pasuje do mitologii plazmy. Ten rzucający się w oczy termin pomaga rozróżnić prezentowane podejście od bardziej tradycyjnej szkoły „natury mitologii”, która nie rozpoznaje znaczącej roli przeszłych wydarzeń w ludzkiej tradycji.

Plazmowa Bibliografia

Twoje one-stop-non-shop w odkrywaniu kosmologii plazmy, naszego elektrycznego wszechświata oraz niemal wszystkiego innego nawet odlegle związanego z elektryczną naturą kosmosu, klimatologią i naszą Ziemią.

Kosmologia Plazmy

Ta strona oferuje szybkie wprowadzenie do plazmowego wszechświata. Doskonałe źródło dla nowych.

Wiki Plazmowego Wszechświata

Wiki na temat plazmowego wszechświata, modelu, w którym dominuje elektromagnetyzm, jako, że 99,999% wszechświata jest plazmą (naładowanymi cząsteczkami). Jakkolwiek równa liczba naładowanych cząstek dąży do zobojętnienia się, tendencje te prowadzą do „quazi-obojętnosci”, co pozwala na separację ładunków.

Wiki Elektrycznego Wszechświata

Teoria Elektrycznego Wszechświata podkreśla znaczenie elektryczności we wszechświecie. Oparta jest na zbadanych naturalnych zjawiskach (np. Ognie św. Elma) oraz dobrze znanych własnościach plazmy (zjonizowanego „gazu”), która tworzy 99,999% widzialnego wszechświata, oraz silnie reaguje w polach elektromagnetycznych.

Stowarzyszenie Studiów Interdyscyplinarnych (SIS)

SIS uformowano w 1974 roku, w celu rozważenia roli globalnych kosmicznych katastrof w naszej historii, zarejestrowanych przez starożytne kultury na całym świecie, w ich ustnej oraz pisemnej tradycji.

Link do oryginału: http://www.thunderbolts.info/wp/about/related-websites/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function get() on null in /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/system/class-l10n.php:366 Stack trace: #0 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/api/class-lang.php(49): IPLocator\System\L10n::get_main_lang_code('US') #1 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/features/class-schema.php(113): IPLocator\API\Lang->code() #2 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/features/class-schema.php(89): IPLocator\Plugin\Feature\Schema::write_statistics() #3 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(322): IPLocator\Plugin\Feature\Schema::write() #4 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(false, Array) #5 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #6 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action('shutdown') #7 [internal function]: shutdown_action_hook() #8 {main} thrown in /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/system/class-l10n.php on line 366