Zapraszamy do Projektu Pioruny (The Thunderbolts Project)

Od najmniejszej cząsteczki do największej formacji galaktycznej, sieć obwodów elektrycznych łączy i jednoczy całą naturę, organizuje galaktyki, napędza gwiazdy, daje początek planetom i naszemu własnemu światowi, kontroluje pogodę i porusza biologicznymi organizmami. Nie ma izolowanych wysp w Elektrycznym Wszechświecie.

~ David Talbott i Wallace Thornhill, Pioruny Bogów

Projekt Pioruny (ang. The Thunderbolts Project) jest interdyscyplinarną współpracą zainteresowanych naukowców, niezależnych badaczy oraz zainteresowanych osób indywidualnych. Założony został w 2004 roku. Jego podstawową misją jest zgłębiać paradygmat Elektrycznego Wszechświata. Zarówno historyczne, jak i obecne odkrycia w nauce rzucają światło na elektromagnetyczne siły w naturze, od świata kwantowego i układów biologicznych do skali planetarnej, gwiezdnej oraz galaktycznej.

Pomiędzy różnymi aktywnościami, Projekt Pioruny publikuje książki i filmy edukacyjne, sponsoruje spotkania oraz konferencje, tworzy również wszechstronną stronę internetową, oferującą Piorunujące Zdjęcie Dnia (PZD), Niezbędny Przewodnik po Elektrycznym Wszechświecie, forum publiczne oraz wiele innych. Dodatkowo promotoruje przełomowe badania, niezależne od akademickich, korporacyjnych czy rządowych instytucji.

Projekt Pioruny rozrasta się w znacznym tempie, rośnie w siłę jako autorytatywny głos w szerokim i różnorodnym środowisku internetowym. Od swojego rozpoczęcia, współpraca jest koordynowana przez dyrektora Davida Talbotta oraz doradcy naukowego Wallaca Thornhilla.

(…)

Link do oryginału: http://www.thunderbolts.info/wp/about/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *