Opinie naukowców na temat rytmodynamiki

V. V. Buszew, doktor nauk, dyrektor Instytutu Strategii Energetycznej: Podzielam hipotezę Yurija Iwanowa, że siła napędowa jest spowodowana różnicą częstotliwości (lub fazy) pomiędzy dwoma niezależnymi, ale połączonymi falami, oscylatorami, z których każdy reprezentuje esencję elementarnego materiału materii. Czy oscylacje te są magnetyczne, czy też mają inną naturę, moim zdaniem nie jest to istotne.

I. P. Kopylow, doktor nauk, szef fakultetu Moskiewskiego Kolegium Energii: Nowością jest to, że przyciąganie grawitacyjne, i jakikolwiek ruch, jest wyjaśniony przez super małe gradienty fazy i częstotliwości. Większość badaczy przeoczyło ten aspekt.

V. A. Ilyin, doktor nauk: Autor rytmodynamiki odniósł sukces nie tylko podając empiryczne wzory mechaniki klasycznej dla obecnej fizyki, lecz również eliminując linię pomiędzy mechaniką klasyczną a kwantową. Dzieje się to w momencie, gdy klasyczna prędkość i przyspieszenie są wyrażane jako formuły przesunięcia fazy i gradientu częstotliwości.

A. I. Burenin, profesor: Po raz pierwszy znaleziono spójne wyjaśnienie nie tylko dla grawitacji, ale dla każdej siły, wyjaśnienie nie wymagające dyskusyjnego spojrzenia na organizację świata. Niewątpliwie takie podejście jest odkryciem prawnie roszczącym sobie miano prawa natury.


Yuri N. Iwanow

Rytmodynamika – 6.1 (suplement)

Przetłumaczono z http://rhythmodynamics.com/rd_2007en.htm#6.01

3 komentarze

  1. Owszem, rytmodynamika otwiera nowe możliwości badawcze. Ale nie wyjaśnia ona natury grawitacji. Oto, co na ten temat napisałem w liście do Jurija N. Iwanowa (podaję polski przekład):Szanowny Panie Jurij Nikołajewicz Iwanow,piszę do Pana, aby zwrócić Pana uwagę na błąd, który znalazłem w Pana prezentacjach na temat natury grawitacyjnego przyciągania. Przeglądając film \”Grawitacja\” https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xuJ9r8lmjbs po upływie 24:32 można usłyszeć Pana opinię na temat pochodzenia grawitacji:\”Otrzymując po raz pierwszy ten rezultat autor przeżył szok. Trudno było to przyjąć, że główną przyczyną grawitacji jest praktycznie rzecz biorąc zerowy gradient częstotliwości. Takiego prostego wyjaśnienia jeszcze nikt nie zaproponował. Ale właśnie w prostocie jest ukryta mądrość przyrody. W nauce, aby zrozumieć tę prostotę, często trzeba pokonać bardzo długą i złożoną drogę.\”Jeśli w tym tekście narratora przedstawiałby Pan Prawdę (nie o szoku, ale o naturze grawitacji), to nie pisałbym do Pana. Ale to, delikatnie mówiąc, nie jest to prawdą. Ponieważ grawitacja nie jest skutkiem wibracji o różnej częstotliwości elementów składowych struktury materii, przedmiotów, ciał, cząstek itd, ale wręcz przeciwnie. Takie, a nie inne, częstotliwości drgań komponentów struktury zależą od wielkości grawitacyjnego oddziaływania w miejscach tych składników struktury.Proszę pomyśleć! Aby w ogóle mogło mieć miejsce drganie składników struktury, wcześniej musi istnieć oddziaływanie, co zmuszałoby te składniki, aby one znajdowały się w pewnych stabilnych położeniach. Drganie jest wynikiem istnienia pewnego zewnętrznego oddziaływania. Jeśli nie byłoby tego oddziaływania, to nie byłoby także i drgań. Istniałaby jedynie stabilna struktura, a jej składowe elementy byłyby nieruchomeSzanuję Pana osiągnięcia – one dobrze wyjaśniają zjawisko lewitacji przedmiotów, które uzyskał w swoich eksperymentach John Hutchison. (https://www.youtube.com/watch?v=D9_X7RsPOOk) Za ich pomocą można także prawidłowo wyjaśniać niszczenie struktury bądź łączenie ze sobą różnych struktur (na przykład, drewna z metalem), które ma miejsce w doświadczeniach Hutchisona.Jeśli Pan rzeczywiście chce poznać, jaki jest mechanizm grawitacji i przyczyna tego, że składniki materii wspólnie tworzą stabilne struktury, to powinien Pan poznać, jaka jest natura składników materii. O tym można przeczytać w artykule \”Konstruktywna teoria pola – krótko i krok po kroku\” na http://konstr-teoriapola.narod.ru/KTP_ru.html (polska wersja językowa na http://nasa_ktp.republika.pl/KTP_pl.html).Więcej artykułów można znaleźć na http://pinopa.narod.ru/ i http://konstr-teoriapola.narod.ru/, a najnowsze artykuły znajdują się na http://pinopa.republika.pl/.Wszystkiego dobrego. Bogdan Szenkaryk \”Pinopa\”Polska, Legnica, 2015.06.30.

  2. Czy to są rozważania typu \”Co było pierwsze jajko czy kura?\” Czy istniejąca materii powoduje zerowy gradient? Materia jest skutkiem zerowego gradientu? No może jedno nie przeczy drugiemu?

  3. Przeczyć, raczej nie przeczy, lecz i odpowiedzi na to może nie być. Żadna ze znanych mi teorii nie odpowiada na to pytanie. Zawsze można zadać pytanie \”Co było przed Wielkim Wybuchem?\”, albo \”Kto stworzył Boga?\”. Dobra teoria zarówno fizyczna jak i metafizyczna) powinna być użyteczna, czyli ułatwiać przewidywanie zdarzeń. Rytmodynamika ma tu olbrzymi potencjał, choć na razie oficjalnie nie odkryto dzięki niej nowych praw fizyki. Oficjalnie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function get() on null in /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/system/class-l10n.php:366 Stack trace: #0 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/api/class-lang.php(49): IPLocator\System\L10n::get_main_lang_code('US') #1 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/features/class-schema.php(113): IPLocator\API\Lang->code() #2 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/features/class-schema.php(89): IPLocator\Plugin\Feature\Schema::write_statistics() #3 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(322): IPLocator\Plugin\Feature\Schema::write() #4 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(false, Array) #5 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #6 /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action('shutdown') #7 [internal function]: shutdown_action_hook() #8 {main} thrown in /usr/home/pirogronian/domains/pirogronian.smallhost.pl/public_html/wp-content/plugins/ip-locator/includes/system/class-l10n.php on line 366